Компанія Miele, визнаний лідер у виробництві преміальної побутової техніки по догляду за білизною, оголошує про початок спеціальної акції:
При покупці пральних машин серії W1 з функцією TwinDos ви можете отримати купон на піврічний запас миючих засобів для білизни UltraPhase 1 і UltraPhase 2! 

В акції беруть участь наступні моделі пральних машин серії W1 :
Пральні машини Miele серії W1 - справжні помічники в догляді за білизною. Прилади серії W1 об'єднують в собі найбільш інноваційні характеристики і новітні розробки компанії: високу продуктивність; економічність; гарантовану якість прання; зручність експлуатації; широкий вибір автоматичних програм, який дозволяє забезпечувати догляд навіть за самими делікатними текстильними виробами.
 Прилади серії W1 мають двофазну автоматичну систему дозування миючих засобів TwinDos. Картриджі UltraPhase 1 і UltraPhase 2 - двокомпонентні миючі засоби для сліпуче білого і кольорового білизни.
Засоби відмінно видаляють плями навіть при низьких температурах прання. Система TwinDos дозує UltraPhase 1 і UltraPhase 2 максимально ефективно - виключно в потрібний момент. Це дозволяє забезпечувати якісне прання та економію миючого засобу до 30%!

20.11.2018

Рекомендовані товари