breadcrumbs_revolution_theme

Оплата при доставці можлива тільки в м.Київ та в межах 10 км від Києва для Замовлень, вартість яких не перевищує 15000 грн.
Оплата в магазинах Miele готівкою і картами Visa і MasterCard залежить від суми Замовлення і наявності терміналу. Подробиці уточнюйте у консультантів за телефоном    044 586 20 20

Оплату безготівковим способом можна провести в касі банку або платіжним дорученням з Вашого поточного рахунку. При оплаті за послуги та Товар в касі АТ «ОТП Банк» комісія не нараховується.
Також, ви можете оплатити замовлення онлайн будь-якою картою Visa і MasterCard будь-якого банку без комісії *.
Оплата за допомогою платіжних карт здійснюється наступним способом: під час оформлення замовлення на сайті, Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі "Оплата" вам потрібно вибрати «IPay.ua», далі натискаєте кнопку «Оформити замовлення». Після формування замовлення у Вас з'явиться кнопка «Оплатити», натиснувши на неї, Ви будете переадресовані на сторінку безпечних онлайн платежів, де Вам необхідно буде підтвердити оплату.

Будь ласка, зверніть увагу: до оплати через платіжну карту доступний тільки товар зі статусом «в наявності»; надходження грошей на рахунок продавця може зайняти до трьох банківських днів; доставка товару, сплаченого платіжною карткою, здійснюється протягом трьох робочих днів після надходження грошей на рахунок продавця; отримати товар, оплачений платіжною карткою, може тільки той клієнт, чиї ПІБ були вказані на сайті під час оформлення замовлення, тому при отриманні замовлення обов'язково потрібно мати при собі паспорт.

Оплата можлива тільки картами, випущеними на території України. Відвантаження здійснюється на умовах 100% оплати.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ 
На підставі статті 9 Закону України «Про захист прав споживачів» та п. 1.10 «Правил продажу Товарів на Замовлення та поза торговельними або офісними приміщеннями», доводимо до Вас положення щодо приймання Товарів належної якості: У випадках, коли Товар належної якості не підійшов Вам за якимись причинами, Ви можете відмовитися від нього в будь-який час до його передачі, а після передачі, протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів, не рахуючи дня його покупки, при дотриманні наступних умов:

a) збережена оригінальна упаковка Товару; b) збережені документи, що підтверджують факт покупки; c) Товар не використовувався за призначенням, тобто сліди підключення, монтажу або експлуатації відсутні; d) Товар не має пошкоджень, крім тих, які були відзначені під час приймання Товару покупцем і зафіксовані в документах про приймання Товарів.

Техніка, яка була поставлена в Україну під Замовлення Покупця, відповідно до інформації про зовнішній вигляд і споживчі властивості Товару і з індивідуально певними Покупцем властивостями не підлягають поверненню. При поверненні Товару покупцеві повертається сума, сплачена за Товар, не пізніше ніж через 7 днів з дати пред'явлення покупцем відповідного письмового вимоги. Повернення суми, сплаченої за Товар, здійснюється продавцем за письмовою заявою покупця одним із таких способів, відповідно до способом оплати Покупцем Товару при покупці:
a) шляхом перерахування відповідної суми на банківський або інший рахунок покупця, зазначений покупцем
b) готівковими коштами за місцем перебування продавця.
З усіх питань, що стосуються повернень, а також якості Товару необхідно зв'язуватися з відділом обслуговування клієнтів з понеділка по п'ятницю c 9 до 19 годин, в суботу з 10 до 18 години за київським часом по телефону:
044 586 20 20 або відправити повідомлення по електронній пошті: info@m-partner.com.ua